Medarbejdere

Direktør
Tina Unger
Tlf: 2467 4780
Mail: tina@scthanshave.dk

Bogholder
Lisbeth Marqvorsen
Mail: Lisbeth@scthanshave.dk
Tlf:

Gartner, pædagog
& reg. naturterapeut

Camilla Riis Ebbesen
Tlf: 5193 8853
Mail: Camilla@scthanshave.dk

Køkken·leder
Iben Elisabeth Loft
Tlf: 2784 5666
Mail: Iben@scthanshave.dk

Design, strategi & konceptudvikling
Stine Goltermann
Tlf: 2751 9066
Mail: Stine@scthanshave.dk

Grafisk design, kommunikation
& butik
Trine Mervig
Mail: trinemervig@scthanshave.dk

Gartner·assistent og altmuligmand
Martin Olsen
Martin@scthanshave.dk
Tlf:
Tlf:

Køkken·assistent
Mette Stine Iversen
Tlf: 5134 3387
Mail: Mette@scthanshave.dk

Kultur, event & projektudvikling
Lars Fenger
Tlf: 2051 9051
Mail: Lars@scthanshave.dk

Kultur, event og projektudvikling
Lars Fenger
Tlf: 2051 9051
Mail: Lars@scthanshave.dk

Gartner·assistent 
Emma Johanna Palne

Tlf:
Tlf:

Køkken·assistent
Terese Mikkelsen